Hem tarihi ve kültürel zenginliği, hem de sağlık alanındaki gelişmişlik seviyesi ile Türkiye, dünyanın gözde ülkeleri arasındadır. İleri teknoloji kullanan ve fiyat avantajı sunan, sağlık tesisleri ile sağlık turizminin parlayan yıldızı olan Ülkemiz, estetik ve plastik cerrahideki gelişmeleri dünya liderleriyle aynı anda takip etmekte, hatta yeni teknik uygulamalarda birçok gelişmiş ülkeye öncülük etmeye devam etmektedir. Ülkemizde işlem sonrası hizmet devamı da çok iyi olduğu için Türkiye, estetik sektöründe tercih edilen bir ülke konumundadır.

Birçok ülkeden daha ekonomik, yüksek sağlık standartlarında ve kalitede hizmet verilmektedir. Tecrübeli doktorlarımız hastalarımızla kolay iletişim kurmaktadır. Ayrıca yabancı hastalar kendi dilinde konuşan sağlık danışmanlarımız tarafından ağırlanmaktadır.

HAVAALANI KARŞILAMA – V.I.P TRANSFER – KONAKLAMA
Estetik ve Plastik Cerrahi alanında, yurt içinden ve yurt dışından bize başvuran hastalarımıza konforlu bir VİP hizmeti vermekteyiz. Havaalanından hastalarımızı özel VİP araçlarla alıp, en güvenli ortamı yaratarak, kaliteli sağlık hizmetleri ve operasyon süreçleri hakkında bilgi vermekteyiz. İstanbul’un merkezinde, kendinizi evlerinde gibi rahat hissedebilecekleri 5 yıldızlı otellerde konaklamalarını sağlamaktayız.

AMELİYAT AŞAMASI
Modern hastanelerde, teknolojik altyapı ve tecrübe birikimi ile Avrupa standartlarında hizmet vermekteyiz. Pek çok kültürü bünyesinde barındıran İstanbul’da, üst kalitede bir sağlık hizmeti almanızı ve memnun bir şekilde evinize dönmenizi sağlıyoruz.

REHBERLİK
Yabancı hastalarımızla kendi dilinde konuşan sağlık danışmanlarımız ilgilenmektedir. İstanbul’u, tarihini ve eğlence mekanlarını en özel detaylarıyla görebileceğiniz kapsamlı şehir rehberliği ayrıcalığı. Son kontrollerinizden sonra İstanbul’un tarihi atmosferini gezmek ve alışveriş yapmak için yeterli zamanınız olacaktır.

Burun estetiği fiyatları yazılı olarak verilmesi haksız rekabete yol açacağından Sağlık Bakanlığı tarafından sakıncalı görülmüştür. Bu sebeple burun ameliyatı fiyatları hakkında bilgi almak için 0535 376 75 30 WhatsApp ile iletişime geçebilirsiniz. Ya da direkt bizi arayabilirsiniz. Sitemizde paket hizmetlerimizi inceleyebilir, formu doldurarak sorunuzu sorabilir, bir iletişim numarası bıraktığınızda asistanlarımız size dönüş yaparak fiyatlar hakkında bilgi verecektir…

Op. Dr. Mirza FIRAT

Bir Yorum Bırakın

Doktoruna Sorun

Doktoruna Sorun Formu

Doktoruna Sorun Formu

Aşağıdaki formu doğru ve eksiksiz doldurunuz.